| Andreea9222 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va uitati la un serial numai pentru actorul din acel serial si sa ajungeti sa va placa atat de tare actorul respectiv incat sa vreti sa fiti cu el in realitate? I s-a intamplat unei prietene si mie mi se pare cam ciudat asa ca va intreb si pe voi.

7 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Mi-e sa stii sincer ca mi s-a intamplat si este ceva ff firesc dupa parerea mea adica tipi sunt draguti nu ai ce ii zice

| Vizitiul a răspuns:

Un om venereaza un alt om? Un personaj din aceasta "ecuatie", nu indeplineste calitatile unui om. N-am patit de astea, felul meu de-a fi nu -mi da voie. Spune-i amicei tale ca are o problema de personalitate. Spune-i sa invete a se aprecia ca persoana.

| Minnie a răspuns:

Nu. Sunt o persoana f realista si niciodata nu am facut "pasiuni" pentru cantareti, actori etc. Pe langa o pierdere de timp, un actor este totusi un om ca toti oameni doar ca are un har deosebit si nu vad motivul pentru care "i-as ridica statuie"

| friday a răspuns:

`mine fereste, iar cu fantezii de-astea adolescentine straight face. Ea nu se gandeste ca nu o sa il cunoasca niciodata pe actorul respectiv? straight face

| anutzica001 a răspuns:

Da si mi-e mi se pare cam ciudat ( este ca un fel de obsesie subliniez ca un fel de) dar fii fara grija o sa ii treaca iar in timp o sa zica : ce a fost in capul meu

| Bobbless a răspuns:

Precis ii ceva trecator ...Nu mis s-a intamplat dar imi imaginez. Va trece! oh go on Si da este ciudat pentru ca nu se poate sa-ti placa un actor gandindu-te ca el nu s va uita la tine. In fine.winking

| Mariusssss a răspuns:

Tu ai vazut prea multe filme. De intamplat nu s-a intamplat unei prietene ci tie. Ce sa spun, daca te uiti la filme si ai fantezii sexuale cu nu stiu ce actor, e normal...doar traim in Romania!