| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Vi s. a mai intamplat sa nu simtiti nimic in timpul actului sexual? care e cauza?big grin

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Probabil ca ai avut alte preocupari, ai avut o stare de oboseala, nu ai avut dispozitie, iti era somn, sau poate ca singurul lui preludiu a fost acela de a te trezi din somn. Discuta serios cu el, pentru ca sa nu se avanseze in aceasta problema. Caci s-ar putea sa se lase cu consecinte destul de urate.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, si a fost lipsa de preludiu, de chef, loc sau moment nepotrivit... Uneori, (cam destul de des), barbatii se precipita si ei termina repede si tu nici n-ai inceput! Daca esti intr-un cuplu stabil, trebuie sa discutati acest lucru. Daca a fost o relatie pasagera, uit-o!

| Debb a răspuns:

Nu e pasiune intre parteneri.

| SteauaROsie a răspuns:

Schimba cutia de chibrituri
poate te v a ajuta

| piktor a răspuns:

Eu patesc asta cand sunt beat.
Difera de la o persoana la alta.

| roxy_7432 a răspuns:

Da.Pentru ca nu a existat predispozitie; poate am fost abatuta de niste probleme; stresul, persoana nepotrivita, nepregatita pentru o relatie sau pentru un act sexual, lipsa preludiu, frigiditate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea larga