| nobody_9468 a întrebat:

Vi se intampla sa visati persoana de care va place? Cum, in ce ipostaze?batting eyelashes
Mie da...hee hee. In ipoztaze foarte...interesantelaughing

Răspuns Câştigător
| ionik a răspuns:

Da se intampla de multe ori...in toate ipostaze pe care le dorim laughinglaughinglaughing

8 răspunsuri:
| babygyrl a răspuns:

Da de multe ori.

| demon a răspuns:

Da se mai intampla happy

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Dalaughing A fost ciudat.

| vere a răspuns:

Pff. mi se intampla in fiecare seara sa " visez " la ea, ma gandesc la momentele in care am dato`n bara, si ea si-a pierdut increderea in mine, i-am facut multe promisiuni, a inceput sa creada in mine, dar intr-o seara. eram la ceva petrecere, si mnoh. am incercat sa las prostiile deoparte, si. ca fraieru m`am dat pe Unirea, si a inceput sa vb`easca bautura in locu meu, si ei. nu`i place daca vb`esc cu ea la vrajeala si ***. nu`mi aduc aminte ce`am facut. da era foarte suparata pe mine atunci.

| kanajambe a răspuns:

Sa il sarut, chiar si prin vis ai o senzatie asa placuta
Si cand te trezesti dimineata iti ramane in minte si parca te Reindragostesti! big grin

| Green a răspuns:

Da laughing chiar foarte des. si sunt unele chiar ciudate laughing
am avut odata un vis in care tipul care imi placea a facut pe "super eroul" si m-a salvat de la munte, unde m-au dus un grup de tocilari care ma placeau rolling on the floor ala cred ca a fost cel mai ciudat vis laughing

| elrusso a răspuns:

Da cam odata sau de doua ori nu avea nimic legatura cu ipostazele interesante laughing da' de ce intrebi!? rolling on the floor

| alexandre a răspuns:

Pai. da laughing.
nu neaparat niste tipi care imi plac dar visez chiar si niste tipi cu care nu am treaba laughing