| mentholinks a întrebat:

Cum va place sa fie femeia in pat? Sau cum visati sa fie?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa se manifeste in mod natural, involuntar, sexul este o meditatie a spiritului uman = citat indian

| Mayar a răspuns (pentru RAY):

laughing Sexul este ceva ce fac animalele, manate de instrinct. Nu conteaza cu cine, conteaza sa fie ok, si atat.
Pe de alta parte, a face dragoste cu persoana iubita, ei bine, acolo e intr-adevar cu totul altceva.

| RAY a răspuns (pentru Mayar):

Eeeee na nu chiar,prima oare masculi concureaza intre ei apoi femelele alege cel mai bun mascul, nu orice mascul se reproduce nu si cand vrea sunt speci unde femelele decid si asta si primatele au regulile lor, cate animale se ucid intre ele? rar se intampla asta, dar, omul care cica e rational se ucide si din prostie, fanatism religios, nici un animal nu ucide pentru 70 de virgine sau intratul in rai cruciade

| RAY a răspuns (pentru Mayar):

Asta cu iubirea feminina din ziua de azi, nu prea cred in asa ceva

| Mayar a răspuns (pentru RAY):

Mai lasa-ma! Erau niste lei ce se bateau pentru o leoaica si ea era omorata de alt animal. Lor niic ca le pasa, ei se bateau in continuare ca nebunii.
Aceasta manare a hormonilor de a face sex cu oricine (adica a nu face dragoste nu cineva pe care il iubesti cu adevarat si ai o relatie stabila si serioasa) - aceasta chestie este exact ca la animale! Adica cine are asemenea porniri, este un animal, iar in lumea oamenilor - un om neserios. Un om ce poate oricand sa insele, ce nu se tine de treaba cu privire la niciun aspect din viata sa asa cum se cuvine, pentru ca face totul manat de 'pasiune' - adica de ce ii tuna lui in cap cu instinctele sale, iar ratiunea e lasata undeva in intuneric sa moara.

| RAY a răspuns (pentru Mayar):

De parca crestinilor cand omora in cruciade le pasa

| OldSoul a răspuns:

Dezbracata laughing

| Plato a răspuns:

Calda, fk.

| Mayar a răspuns:

Cruciadele au fost la catolici. Catolicii au papa. Ortodocsii si catolicii s-au despartit in 1054 pentru ca, catolicii au vrut sa realizeze modificari (pe care nu aveau voie sa le faca, nu aveau niciun drept), pe cand ortodoscii nu. Eu sunt ortodoxa, asa ca nu te pot ajuta.

| Paul754880338 a răspuns:

Femeia pe care am visat-o, inca o mai visez si cand ma trezesc este langa mine... de fiecare data mai reala, mai calda, mai afectoasa decat cea din vis. Am incercat mai mult, dar ce sa fac? Atata pot sa visez.:-))

| IamJoKeR a răspuns:

Sa fie cat mai normală, sa ma trezesc cu ea in fiecare dimineață, sa fie deschisă la minte, să-mi pun fanteziile cu ea in aplicare.