| anonim_4396 a întrebat:

Vi se intampla sa visati persoana de care sunteti indragostiti?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm.acest lucru este foarte normal. În vise apar destul de des dorinţe sau temeri ale individului, iar dacă îl vezi pe cel de care eşti îndrăgostit (mai ales când te vezi lângă el) nu este deloc ciudat. Însă nu trebuie nici tălmăcite şi răstălmăcite visele astfel încât să crezi că îl vei avea în realitate. Ce e în vis ţine doar de lumea interioară a ta, acest lucru nu poate schimba deloc exteriorul.

17 răspunsuri:
| SimonaAdina a răspuns:

Da mi s-a intamplat de foarte multe ori n ultimul timp.Dar cand ma trezesc sunt foarte dezamgaita ca s-a terminat.

| Mirruna a răspuns:

Da. eu de fapt m-am desp. de prietenul meu si o luna l-am visat mereu. [ si nu exagerez ].

| dydy1 a răspuns:

Da,desigur.

| Rukhsandra a răspuns:

Da...si ciudat e ca pare totul atat de real straight face

| Bylok a răspuns:

Da,mi s-a intamplat de foarte multe ori

| Innovation a răspuns:

Cateodata da...

| stefanutza27 a răspuns:

Da, tot timpul. E ceva firesc, tuturor ni se intampla.

| Dana_2871 a răspuns:

Da...daca te gandesti mult la o persoana s-ar putea sa o visezi... sigh e normal!

| Vali87 a răspuns:

Da clar big grin

| WR104 a răspuns:

Nu, categoric! Pai daca nu ma gandesc la ea niciodata cum sa o visez.

| Noname_4977 a răspuns:

Da, mi se intampla.Si zic eu ca e foarte normal din moment ce visele sunt limbajul sufletului, contin imagini pe care noi le avem in minte in realitate.Fiind indragostit/a de o persoana, ea e aproape tot timpul in mintea ta, toate se leaga de ea.Asta explica.

| Gabytza229 a răspuns:

Da,cred ca oricui i se intampla. Este din cauza ca adormi cu gandul la persoana respectiva.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cate o datablushing tu?

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Da...rar dar da
Cate odata am cosmaruri si cateodata doar visebatting eyelashes

| adelutza29 a răspuns:

Da cam deslaughing

| monia a răspuns:

Da de foarte multe ori dar ideea este ca de fievare data visez ca ne casatorim sau sarutam!

| mihaela_8638 a răspuns:

Daaaaa mereuhappy:X