| Any_2443 a întrebat:

Vi se pare ceva anormal sa ii faceti prietenului vostru sex oral?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Anormal nu. depinde de cat timp esti cu el si mai ales de cat timp v-ati incepoot viata sexuala; daca vreti sa mai incercati si alte tipuri de sex, dc nu?
pa, pa.

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de preferintele fiecareia.Sunt unele fete care fac sex oral cu placere, altele o fac doar sa ii faca pe plac partenerului fara sa le placa, altele nici nu vor sa auda de asa ceva.EU una nu am incercat si nu cred ca as incerca, nu pot sa spun nici ca e anormal atata timp cat e cu persoana iubita, insa fiecare cu conceptia lui.Desi nu mi se pare ceva anormal, pur si simplu nu vreau sa fac asa ceva, eu sunt de alta conceptie, adica fara sex oral, anal si altele de genul.Sex vaginal mi se pare cel mai ok ca asa este normal si ma gandesc ca si sexul oral e placut pentru. cel care primeste; am discutat cu prietenul meu despre asta si e de acord sa nu fac ceva ce nu imi place si nu ma simt in stare.

| Zenithf a răspuns:

Eu sunt baiat, nu stiu cum ar fi, daca o fata mi-ar face asta pentru ca ei ii place atunci cred ca mi-ar place, poate chiar as fi inebunit de asta, dar nu as vrea ca sa-mi faca daca as stii ca ei nu ii place, ca o face doar pentru mine. straight face
Dar mie imi place sa o fac ei, pacat ca sotia mea se simte... nu stiu cum se simte, nu la locul ei... thinking

| Derye a răspuns:

Sex-ul oral e foarte placut pentru cel ce primeste si doar placut pentru cel ce da, so god bless 69.

| Puf a răspuns:

Fiecare cu placerile lui. Eu una nu as incerca, mi se pare ceva prea injositor... Fiecare fata cu preferintele ei si cu gusturile ei. Fiecare face ce vrea atat timp cat traim intr-o tara democrata. Daca exista iubire intr-un cuplu, fata nu trebuie obligata sa faca asa ceva.

| Daiana_1431 a răspuns:

Nu

| Daiana_1431 a răspuns:

Daca ne iubim, si niciunuia dintre noi nu i se pare injositor straight face nu mi se pare deloc anormal.

| Jeremy1 a răspuns:

Deloc.

| clauu a răspuns:

Mi se pare anormal sa faci sex oral unui strain

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Injositor? laughing

Atat timp cat este placut pentru amandoi e excelent. In primul rand asta ar trebui sa simti cand faci sex - placere. Daca vine un frustrat de anonim si-ti zice ca e injositor, sa nu-l crezi happy.

Nu este nimic anormal in a (i) se face sex oral.

| Sarpedan a răspuns:

Pentru unii sexul oral este la fel cum e carnea de porc pentru turci, pentru altii sexul oral este cum e carnea de porc pentru noi.

| Spark10 a răspuns:

De ce conteaza atat de mult parerea noastra? daca ni se pare anormal sau nu? daca tie iti place. daca esti de acord.nu vad nici o problema in asta.nu mai dati atat de multa importanta la ce ar putea sa creada lumea...Be yourself!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm.depinde.eu n-as incerca.am vorbit cu prietenul meu despre asta dar a zis ca e injositor si nu mi-ar cere asta.deci...nu cred

| Roxy_4036 a răspuns:

Scarbos

| mafiot a răspuns:

Hmm, am avut si eu o problema pote inveti ceva din asta, am avut o relatie de 6 ani si ea imi facea sex oral tot timpu, pana nu mai mi aplacut sexul normal, da e inormal dar mai rar