| minime3 a întrebat:

Vi se pare mai sexy un barbat care lucreaza in armata? Credeti ca face sex mai bine? E mai masculin?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca are vreun AK in pantaloni in loc de penis?

| RAY a răspuns:

Conteaza si cum arati, din studii aflam ca cei intorsi din razboi in functie de stelele purtate erau mai atragatori sexuali, desi trebuie si sa arati prin fapte ca esti mascul feroce, nu doar ca esti in armata

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric sexy inseamna altceva decat un barbat imbracat intr-o haina militara.
Nu, nu cred ca face sex mai bine decat alti barbati cum nu cred ca este mai masculin decat alti barbati.
Haina nu te face nici mai destept, nici mai potent!

| VoidEternal a răspuns:

Armata te învață să faci sex? laughing)

| Madaxo97 a răspuns:

Poate fi mai sexi ca si aspect, pentru unele femei, dar asta nu înseamnă ca face si sex mai bine. Jobul nu definește cat de bine faci sex.

| NataLee a răspuns:

Nu mi se pare nimic sexy în asta

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Bună! Probabil ai un fetiș cu bărbații în uniformă.
Uniforma nu schimba conținutul. Sper ca ai înțeles ce am vrut să zic.

| GeorgeCosmin a răspuns:

Fizic, da, este mai apt pentru sex. Dar nu din cauza armatei in sine, ci din cauza programului strict. Orice bărbat care face constant exerciții fizice poate aduce o placere mai mare in pat. E mai ușor să frecventezi sala pentru asta, întâlnești destuli oameni și acolo.