| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare normal ca un baiat sa aleaga intre doua fete ca si cum ar fi obiecte?(baiatul asta nu are o relatie mai mult de 2 saptamani si a avut pana acum peste 10 gagici) ce credeti?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca cele doua fete accepta sa fie tratate ca niste obiecte, este normal. Pana la urma daca ele nu se respecta, de ce sa le respecte el? Cand va gasi o fata acre sa se respecte si sa aiba mandrie, o va trata frumos

| mona a răspuns:

Cred ca este un fel de,, don juan,,[poate vrea sa i a toate fetele la rand]

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Cred ca fetele sunt de vina ca stau ca proastele sa fie alese,adica daca sunt niste parasute bineinteles ca stau,ca astea numai barbatii au in cap, dar daca ai demnitate nu stai sa te aleaga cineva, oricum daca vei face pe infiferenta, cu siguranta te va alege pe tine(daca e vb de tine)pentru ce in GENERAL baietii sunt atrasi de fetele care sunt mai inaccesibile, si iau cucerirea lor ca pe o provocare.

| motolo9ve a răspuns:

Vrea sa-si faca o reputatie, nu stie ce vrea.el cauta doar asa o persoana care sa-l faca sa se simta bine, probabil are problemele lui.i place sa fie in centrul atentiei, si normal vrea sa aiba cat mai multe.asa e generatia asta