| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Vine si ziua indragostitilor! Ce cadou ii pot oferi iubitului meu? big grin
Astept pareri, ceva semnificativ. frumos

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Orice, atâta timp cât vine din suflet, lângă acel cadou atașată o felicitare scrisă de tine, ar fi cel mai frumos lucru

| Mihaela1710 a răspuns:

Ai putea sa imprimi pe o perna in forma de inimioara o poza cu voi doi/un ursulet/un album cu poze cu voi/o diploma pe o placuta, gen acelea" pentru cel mai bun iubit", un parfum, ceva din argint, o cina romantica... Iubiti-va si aveti grija de dragostea voastra! Sper ca te-am ajutat in vreun fel.

| korinaa a răspuns:

Pai sincer si eu tot la asta ma gandesc si eu