| ccriss a întrebat:

Imi da cineva o idee de cadou pentru prietenul meu de valentine's day?

Răspuns Câştigător
| HendrixKafkaLOVE a răspuns:

Bună. În funcție de buget, vine și cadoul. Depinde de ce vârstă ai, depinde de relația voastră... Poți să-i faci o petrecere surpriză. Poți să-i gătești ceva și să-i oferi o cină/seară romantică. Poți să-i iei o carte de dragoste și un CD făcut de tine, cu cele mai bune selecții. Poți să-i cumperi un tricou cu un mesaj drăguț sau cine știe, cu imaginea trupei lui preferate. Dacă îi plac jocurile pe calculator, poți să-i faci cadou jocul pe care și-l dorește cel mai tare.
Sper că vei alege cel mai bun cadou pentru iubitul tău. Peace!

2 răspunsuri:
| funxoxo a răspuns:

Ati putea merge la un film sau undeva... Ar fi dragut si sunt sigura ca ar aprecia si i-ar face placere. Sper ca te-am ajutat happy

| 0rlando a răspuns:

O pernă în formă de inimă e suficient pentru el. Crede-mă că un băiat nu vrea prea multe de valentine's day. Problema este ce-ți ia el ție laughing