| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Vine ziua Prietenei mele cele mai bune. si nu stiu ce sa ii iau.

ce sugestii imi dati? big grin :X

P. S:Nu conteaza pretul... dar sa nu imi spuneti o casa sau ceva de genu rolling on the floor

5 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Numa sa nu cumperi ceva de plus sau de portelan, ca da cu ele dupa tine laughing. un spray e ok

| whitenights a răspuns:

Clasicele : lantisor, bratara, parfum.

| smile21 a răspuns:

Si ziua prietenului meu se apropie love struck si eu i-am cumparat un ceas 100 leihappy

| SysRq a răspuns:

Parerea mea e sa ii cumperi un parfum sau un ursulet de plus dar nu foarte mare sau aman2.

| koryna_8349 a răspuns:

Daca vrei da fie ceva special poti sa-i dai un suvenir cu o fetita care are ceva in comul cu tine si un baietel care are ceva in comun cu el! Si sa-i zici ca sunteti voi doi!