| MaryElena1997 a întrebat:

Help! Vine ziua prietenei mele cele mai bune si nu stiu ce sa ii iau.

2 răspunsuri:
| AnimalIHaveBecome a răspuns:

Un tablou cu voi doua. happy

| Clau9617 a răspuns:

Poti sa ii iei asa : Ceva dragut de imbracat, un parfum, bine, ii iei si tu ceva dragut, o carte - daca citeste, un CD cu muzica preferata, sau un tricou personalizat cu trupa preferata, bijuterii, cosmetice, in special ceea ce stii tu ca ii place in mod deosebit. Gandeste-te daca a vazut vreodata o rochie care ii placea sau ceva, sa o surprinzi placut. Acum totul depinde de tine si de ceea ce stii ca ii place. Mult succes happy