| Sara2 a întrebat:

Vine ziua unui baiat, ziua de nume, ce sa ii cumpar cadou? se face cadou la ziuade nume? ce sa ii cumpar? habar nu am, ca e pretentios si de aceea, nu stiu daca la cadouri, dar in general e pretentios

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cumpara-i un breloc cu numele lui.se gasesc la mall.
ai putea sa ii mai cumperi un parfum de firma, dar nici prea scump:avon de exemplu.
sper ca te-am ajutat
succes

| alessia5158 a răspuns:

Doar tu il cunosti mai ales cand afirmi ca este pretentios( precis ca si-a exprimat admiratia /preferinta pentru vreun obiect sau altul ) ---prin urmare, esti singur/a in masura sa aleaga in cadou care sa-i faca o reala placere primindu-l!