| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa-i iau fratelui meu? Face 23 de ani luna asta si habar n-am ce sa-i iau.E pretentios in general si parfumuri nu pot sa-i iau pentru ca are parfumurile lui care sunt destul de scumpe si nu mi le permit.Alte idei de cadouri practice si dragute? happy

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ceva sentimental, ceva original venit din inima de la surioara mea mai mica( asta daca as avea o surioara)asta mi-as dori
Cev din inima, nu mi-as dori sa isi cheltuie banuti pe fundu meu,. ceva din inima, in fond gestu conteaza, nu?

| anss23 a răspuns:

Cred ca ar fi o idee buna sa-i iei un set din acela cu gel de dus+deodorant+parfum, sau in cazul baietilor un After Shave sau ceva.:))Sau ii poti lua o cana cu mesaj, in genul asta:
http://www.cadouripentrucrestini.ro/......00x500.jpg

| pwp a răspuns:

Un ceas big grin

| valentingb a răspuns:

O camasa frumoasa, ceva bun de purtat.Sau iei ceva ieftin dar cu valoare sentimentala, o cruciulita sfintita, daca e religios, o bratara daca poarta. Daca nu, o canita cu "cel mai bun frate" sau altceva nu prea scump dar pe care are sa il foloseasca mult.

| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Poţi să îi ei o cămaşă frumoasă sau o brăţară de argint.
Ar fi drăguţ. ♥

| xFakeSmilex a răspuns:

Poate un ceas sau un articol vestimentar.
Poti incerca si o curea sau o bratara, ceva un accesoriu...
Succes!

| Alexandra7201 a răspuns:

Ii poti da comanda de o "bratara a priteniei" de aici http://www.facebook.com/bratari.accesorii. Sunt singura ca ii va placea daca o sa alegi culorile si un model care i se potriveste. Pretul este foarte mic si se face si rapid. Sper sa gasesti un cadou.

| Turok90 a răspuns:

Am văzut o dată la cineva că a primit un tablou în care era băgat un prezervativ nou si un ciocan mic însotite de mesajul "sparge geamul în caz de urgentă". Mie mi-a plăcut ideea.

| bibylyka a răspuns:

Acum peste tot gasesti seturi Nivea(sau alta firma) care contin mai multe:crema, chestii de ras, chestii gen sampon, etc. Dupa parerea mea este cadoul potrivit pentru un tip de 23 de ani. LA MULTI ANI!