| anonim_4396 a întrebat:

maine merg la o petrecere intr-o cafenea si tipul pe care il plac va fi acolo. cum sa ii atrag atentia? sa fac pe indiferenta?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fi indiferenta, daca e sa fie ceva...se va baga el in seama

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Fi relaxata, distreaza-te si simte-te bine. Asteapta din partea lui ceva. Sigur veti avea ocazia sa dansati la un moment dat si puteti conversa. Distractie placuta!

| neutrino a răspuns:

Da, este cea mai buna metoda si bea multa cafea.

| Azµre a răspuns:

Să te bagi în seamă ce ești așa tută, dacă ești indiferentă cum crezi că îl atragi? cu magnetul?

| zurick a răspuns:

Mai bine fii tu insuti, distreaza-te, fii relaxata.In rest totul o sa mearga de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Relaxază-te,fii tu însuţi, asta este cel mai important!
Te pup!

| Mandarinaa a răspuns:

Păiii el te place?
Dacă da atunci va fi usor pentru ca va actiona si el
Dacă nu, nu fi indiferenta! Dar nici prea insistenta laughing)
Imbraca-te cu ceva sofisticat [sa ii atragi atentia] dar totusi simplu [pana la urma este o cafenea.] si incepe o convorbire banala.
Fundăă? :*