| alyntgjiu a întrebat:

Voi agatati pe strada? daca da cum faceti!

12 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mi se pare o chestiune de prost a agata, in sine! Pe strada si mai rau! Asa cum ma irita si ideea de a fi claxonata pe strada de cineva care trece cu masina pe langa si mine si ma cunoaste. Agata-le si claxoneaza-le pe alea care cer asta!

In concluzie, depinde carui tip de gagica te adresezi: daca e o ieftineala," Singiruca, singurica" merge inca (desi eu am replici mai bune!), daca e o tipa care o vezi ca nu are nici o treaba, abtine-te!

| Linda a răspuns:

Vezi si de niste remedii pentru cosuri.

auran
| auran a răspuns:

Eu nu agat!
dar, obisnuiesc sa ma uit la ochi - privirea poate spune multe!

| inna a răspuns:

De obicei daca imi place un tip ...ma uit insistent la el, daca si el se uita inseamna ca nici eu nu ii sunt indiferenta happy. Bine ca ast ca el sa faca primul pas laughing

| Antonimu a răspuns:

Pai ambalez motorul motocicletei de cateva ori, atrag privirile, si imi aleg fata. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crissu si eu ma uit ca tine, insistent la o gagica daca-mi place. Da nu pricep de ce toate cind observa, dau ochii pe ste cap, se strimba si intorc privirea? O fi de la cosuri? Ca am cam multe rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la tipa prin spate o apuci de mina si vorbesti cu ea ceva dar extrem de familiar si in momentul in care se intoarce trebuie sa pari f.surprins si;-Bai. mii de scuze te-am confundat, dar...sa stii ca nu-mi pare rau, bla bla bla pina ajungi la nr. tel, intilniri sau alte chestii din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harciog stii ca daca faci asta nu ajungi sa-i spui nimic, pentru ca tresare si risti sa iei si un picior in oute rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnu Bro in perioada mea mergea excelent dar acum nu mai stiu ca n-am mai practicat de ani buni

Răspuns utilizator avertizat
| OvidiuMocanu a răspuns:

Trebuie sa imi iau motor pentru a face ceva pana atunci ma multumesc cu vecina mea maritata sincer m-am plictisit de ea
Imi trebuie ceva proaspat happy

| Ciciobelo6969696969696969 a răspuns:

Cu cârligul