| anonim_4396 a întrebat:

Cum s-a incheiat o relatie de-a voastra care a inceput cu voi fiind agatati pe strada in cartier?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna nu a avut curaj sa ma tracteze pe strada cartierului

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Observ de ce.

| Goete a răspuns:

Ce te face sa crezi ca daca o alta relatie a inceput la fel ca a ta, a ta se va termina la fel?

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Ziceam si eu...

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca esti intr-o relatie fericita, nu te gandi la cum se va incheia. Nici la faptul ca se ca incheia

| Atticus13 a răspuns:

Agățați in garduri sau pe sârmă? Ca este o diferență laughing

| MarianBayat a răspuns:

Cu un cutit in stomac

| anonim_4396 explică (pentru MarianBayat):

Valeu...