| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati avut vise frumoase cu vedetele voastre preferate? Daca da spuneti-mi-le!batting eyelashes
P. S:La cele care imi plac

Răspuns Câştigător
| Patty_8050 a răspuns:

O da...
=p~
L-am visat pe Jon Bon Jovi...stateam intr-un pat, eu stateam pe umarul lui, il tineam de mana si el imi mangaia parul...
Vorbeam despre tot felul de chestii, la un moment dat m-a saurtat (UAU)...
De-ar fi asa in viata reala (cand era mai tanar, logic laughing )

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

L-am visat pe Chris Brown. Era in trolebuz cu mine.Si ma rugam de el sa-mi dea un autograf.Era cam trist laughing

| LoveAngel223 a răspuns:

Da cu Robert Pettison am visat ca mergeam in padurea aceea si am ajuns la locul acela cu flori si cand m-am sarutat el sa transformat in pr meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oh... eu am visat ca jonas brothers mergeau la un concert si au trecut prin orasul meu. m`am intalnit cu nick si s`a indragostit de mine si eu de el. Am petrecut vreo doua zile impreuna dupa care el trebuia sa plece la aeroport. Am mers cu el in limuzina si m-am pus in poala lui dar cu fata spre el si cu mainile pe obrajii lui plangeam si ii ziceam sa nu plece. Am avut o tentativa sa ne sarutam si body guarda lui ( gen roxy de la hannah montana) a zis catre Nick : Sarut-o! si mi-am facut bagajele si locuiam cu el in L. A. Seara urmatoare am visat ca faceam dragoste si a intrat peste noi Kevin cu nevasta-sa si au zis : Ce faceti ma? Si Kevin a zis: Hey ne-ati furat ideea! dar Nick a fost asa de senzual... Ce-as vrea sa fie adevarat! happy