| ffkldmlasbvn a întrebat:

Voi baietii cand va indragostiti cum va simtiti? Adica va ganditi incontinuu la fata aia. aveti fluturi in stomac? Astept raspunsuri! happy

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

La mine in cap este o ceata continua laughing
Ma gandesc numai la ea si nu ma pot gandi la nimic alt ceva.
Trebuie sa imi gasesc o preocupare sa incerc sa uit...dar cateodata da gres. sad

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa afli cum ne simtim ca mai tarziu sa profiti de slabiciunile noastre? Sa va simtiti unice pe lumea asta?

| ffkldmlasbvn explică (pentru darrio2007):

laughing) Nu am pus intrebarea cu scopul asta.batting eyelashes Eram doar curioasa sa vad daca simtiti la fel ca si fetele.

| darrio2007 a răspuns (pentru ffkldmlasbvn):

Da.Asa simtim. Daca si voi simtiti la fel e ok.

| RAY a răspuns:

Nimeni nu are fluturi in stomac sau asa ceva,totul este creierul care te face sa te simti foarte bine eliberand endrofine,Oxitocină, alte chimicale in creier apropo hormonul asta Oxitocină creaza atasamentul fata de persoana iubita ea practic creaza legatura intre doua persoane desigur daca o iei nu te indragostesti de oricine e ceva complex da sa descoperit ca are efecte benefice, fiecare simte iubirea in felu lui, noi barbati o simtim mai rapid, suferim mai mult si suntem mai romantici asta cand iubim cu adevarat, eu personal am simtit fericire ca cand mancam ciocolata, o stare obsesiva de gandire, toata atentia spre ea si inima bate mai puternic desigur de aia se credea ca inima are legatura cu iubirea ea saraca pompeaza sangele mai mult cand avem stari emotionale sau de frica pentru a ne pune in miscare stramosi nostri faceau sex cand aveau batai de alea, pareea mea nu se merita sa crezi in fetele din ziua de azi parere personala, mai bine mergi ai aventuri si atat e mult mai bine

| CiprianAndronache a răspuns:

Iubirea, dragostea, nu pot fi simțită la fel de toate persoanele, nici măcar de cei 2 din acelaș cuplu. Intensitatea diferă, dorințele diferă, mentalitate, aprecierea, dăruirea, totul diferă de la persoană la persoană. Diferă și modul de recepție. Strict vorbind despre bărbați, eu sunt bărbat nu femelă, sunt momente și momente. Pot simți o adrenalină puternică, teamă, încredere, mulțumire, dezamăgire. Cert este că toți avem întrebări, deoarece dragostea este frumoasă atunci când DESCOPERI persoana iubită happy

| LuigiMadalin a răspuns:

E greu de spus, eu pot sa iti zic ca acum sunt suparat, imi place de o fata, i-am zis daca vrea sa fie prietena mea, si a zis ca vrea sa fim doar prieteni, in ziua aia am mers acasa plangand si nu am atipit deloc, adica acum 4 zile, si acum o zi am intrebat-o daca am vreo sansa, si mi-a zis ca mereu o sa ramanem doar prieteni tongue deci da, uni baieti chiar eu sentimente... puternice sad