| Mosulinrosu a întrebat:

Voi ca si fete preferati sa se ejaculeze pe fata voastra sau nu?

Răspuns Câştigător
| AndreeaWTS a răspuns:

Am întrebat fetele de aici de pe site și mi-au zis să-ți spun :
Noi ca fete preferăm să se ejaculeze pe fața ta.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa ceri unui baiat sa-ti ejaculeze pe fata, ca sa ai idee daca este placut sau n, daca ai fii dispus sa ti se intample asta, fiindca pana nu ti se intampla tie, ti se pare fantastic, dar astept parerea ta personala, dupa ce ai experienta asta... si mai vorbim.
Sa nu uitam ca, din motive de igiena, sexul oral se recomanda CU prezervativ.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Genial laughing

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Ai uitat sa spui ca dai funda!

| Paul754880338 a răspuns:

Asta nu e preferinta a femeilor! Este doar un curent in pornografie care sugereaza pozitia de "folosita" interpretata de actrita respectiva, doar pentru a creste numarul de vizualizari, nicidecum pentru placere. Placerea ce o simte femeia vine din sentimentul de siguranta ( sau atentie, romantism, adapost si siguranta financiara, dragoste, ascultare, chiar si venerare uneori ) pe care il poate induce partenerul si de acolo poate imbraca mai multe forme si manifestari.

| Mopmop a răspuns:

Filmele xxx sunt exact ca telenovelele. Toti o au mare, toti o tin ridicata 1 ora si toate gem de mama focului.
Realitatea e altahappy
Recomand cu caldura evitarea vizionarii in exces!

| Goete a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

N-o da happy

| ywar a răspuns:

Asta e o chestiune de preferinte. Nu e nimic rusinos, nu e nimic condamnabil, daca partenerii sunt de acord cu asta. Femeile fac sex oral barbatilor, intr- o proportie destul de mare. Si invers e valabil. Acum cu terminatul pe fata... (sunt barbat in toata firea si trecut de foarte mult timp de varsta adolescentei si tineretei mature) sunt mai multe locuri unde se poate face asta fara ca femeia sa nu fie extrem de deranjata: la dus, de exemplu. Daca pe femeie si barbat ii excita treaba asta e ok. Picanteriile sexuale sunt sanatoase. Dupa ce barbatul termina ea se poate spala. Daca asta se intampla la marginea patului femeia se poate duce la baie sa se spele sau sa scuipe, daca nu-i place gustul. Nu trebuie sa te uiti la filme porno pentru a face asta in pat, dar trebuie sa fie acceptabil pentru ambii parteneri. Sperma contine enzime bune si e chiar buna pentru ten. Vorbesc serios.
De ce nu recunosc oamenii ca fac asta? Pentru ca daca ar face asta ar fi pusi intr-o ipostaza extrem de neplacuta, asociata cu pornografia. Eu recunosc imi place sa fac asta cu partenera mea. E chestiune de preferinte si comunicare.