| BlueArrow a întrebat:

Voi cand considerati sa ii spuneti persoanei cu care esti impreuna "iuitule/iubito"? Am auzit de la cineva ca atunci cand esti cu o fata sunteti prieten/prietena si deveniti iubiti dupa ce faceti dragoste

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! N-am mai auzit de asa ceva. Iubit\iubita ii spui persoanei cu care esti impreuna.Pa,pa.

| SunnyDay88 a răspuns:

Personal daca m-am sarutat cu el atunci e iubitl meu. nu ma sarut cu oricine.

| WarriorInReserve a răspuns:

La 3 ani, după căsătorie.

| LifeEternal a răspuns:

Iubit il consider cand e cu mine.
Nu am auzit inca de asa ceva, cum ca esti iubit/iubita dupa ce faci dragoste o_o.

| alexmarian08 a răspuns:

Nu am auzit asa ceva...ii poti spune unei persoane cu care te-ai sarutat iubit\iubita nu saruti pe orice persoana