| Omusinguratic a întrebat:

Voi cand faceti blow job cu iubita o sarutati dupa ce ati terminat?
Eu da
Mi se pare ca tie scarba de tine daca nu
Cel mai bun raspuns primeste funda( daca e da argumentati si dacca e nu tot argumentati)

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un baiat/barbat practica "cunilitia" iar fata/femeia "blowjob-ul". Este cat se poate de normal ca cei doi sa se sarute ulterior din moment ce amandoi au acceptat de buna voie sa practice masturbarea reciproca. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca o sarut pe Manuela

| oFrunza a răspuns (pentru anonim_4396):

Jeesus, shame on you.

| LexiEla a răspuns:

Daca ai purtat o discutie cu prietena ta si a zis ca e de acord sa va sarutati, e ok. Daca nu, intreab-o si vezi ce spune. E ok daca ea e de acord

| Omusinguratic explică (pentru LexiEla):

Nu la asta ma referi ma referi ca daca tu o saruti ca prima oara ea sa intins si m-a imobilizat si m-a sarutat

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns:

Depinde de partener e mai dificil