| Albãstriţaxx a întrebat:

Ce simpti atunci cand te ti de mana cu persoana iubita, cand va sarutati, va mangaiati puppy dog eyes
Cel mai dragut raspuns primeste FUNDA! >:

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Simti ca esti iubit

| unknownn a răspuns:

N-ai cum sa reproduci emotia in cuvinte.
Intrebare idioata!
Next?

| CristianMarius a răspuns:

Cel mai dragut e sa scrii corect. Ce simti nu "simpti"

| caterinasmile a răspuns:

In cazul meu? Am suferit candva foarte mult iar acum iubesc iarasi cu toata fiinta si ma simt iubita! Nu stiu exact cum sa-ti explic ceea ce simt pentru ca este extraordinar.Nu stiu, simt emotie puternica, fericire divina as putea spune.Simt ca pe umarul lui pot sa plang, in bratele lui sa ma odihnesc, el ma face fericita, el imi este cel mai bun prieten. Mie nu prea mi s-a intamplat pana sa fiu cu el sa plang de fericire, dar acum o fac. atunci cand este langa mica plang de fericire pentru ca sentimentele sunt foarte puternice. Este singurul in a carui fata pot sa plang pentru ca in fata altora chiar si a parintilor mei ma abtin sa plang de mica chiar daca am o relatie speciala si cu ei. Sunt o fire mai orgolioasa. Nu vreau sa crezi ca sunt la picioarele lui etc. Suntem amandoi foarte indragostiti. Offf nu stiu cum sa-ti mai explic dar sper ca intr'o zi sa iubesti si tu la fel si sa fii iubita!
Daca mai ai intrebari poti sa mi le pui iar eu voi raspunde cu mare drag :X
Succes!

| Skyisthelimit1 a răspuns:

Daca il iubesti si esti indragostita de el o sa fi cu capu in nori efectiv, si o sa ai fluturasi in stomac si multe altele, o sa fi foarte fericita
In schimb daca nu simti nimic pentru el.