| OAly a întrebat:

Voi cand preferati sa faceti sex? Seara sau dimineata?

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Si dimineata, ca sa incep bine ziua si seara sa termin cu fericire.

10 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Vrei sa ne sincronizam, sau?

| darrio2007 a răspuns:

Cand prind momentul. Daca e la prânz, ce fac, o refuz?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Dimineata pranz seara

| ReddY25 a răspuns:

Cand vine pofta laughing

| LordCristobal a răspuns:

Seara ca sa am bise frumoase noaptea.

| iulia0514 a răspuns:

La orice ora din zi sau din noapte când prindem și noi ocazialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca bărbat însurat faci sex ORDONAT așa cu nevasta între 28 de ani și cam 42 de ani

- dimineața înainte de sculare

- seara înainte de culcare

După 42 de ani faci sex 1 pe zi dimineața sau seara.

După 46 - 47 de ani faci sex cu nevasta ori zilnic ori o dată la 2 zile.

Până să te însori și să faci sex ORDONAT cu nevasta faci sex când vine prietena la tine sau mergi tu la ea sau cu altele când e momentul sau pe la ele pe acasă.

DUPĂ ce te-ai ÎNSURAT ai sexul și ORDONAT și la ore cam fixe dimineața și seara.

Abia după ce te ÎNSORI ca bărbat ai o viață normală sexuală.

| Andra4862 a răspuns:

? Noaptea (vecinii ne urasc?)

| Andra4862 a răspuns:

Noaptea.

| Sexolinul69 a răspuns:

Tu te opresti?
Semnat sexolinul69