| Glumetz a întrebat:

Ce faceti de dimineata pana seara?

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Dimineata
Aerist+aranjat in camera...
Tratament+ceai+TPU
Dupa ora 10 activitate casnica+mancare
Apoi iar TPU/iar pauza si treaba si tot asa, asta in caz ca nu mai ajung si pe la spital sad
O seara bunahappy

| William a răspuns:

Stau treaz.

| Doub a răspuns:

Ma trezesc pe la 14:20 si citesc ceva sau pur si simplu stau.

| KamaSutra a răspuns:

In vacante, trezirea la 11, mancat iar apoi net, iesiri cu prietenii si culcat pe la 2-3...big grin
Cu scoala lucrurile stau exact opus, trezirea la 6:30, de mancat n-am timp si stiu ca nu-i bine dar na; p apoi teme si invatat iar daca mai ramane timp mai arunc un ochi la tv sau pe TPU, apoi somnichappy(iar asta-i cea mai buna parte)

| AirănMeidăn a răspuns:

Stau in pat cu patura peste mine, ma uit la TV sau stau pe TPU

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Hehe...Cum spuneam suna foarte bine si confortabil, dar pacat ca mai lipseste ceva laughing

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

Nu stiu despre ce vorbesti laughing
Glumesc

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Eram sigur ca stii despre ce vorbesc...
Pacat ca incepe scoala si nu vei mai avea atat timp sa stai ca o pisica rasfatata...

| Mayar a răspuns:

Nicio zi nu e la fel.
pot zice ca dimineata mereu ma ocup de igiena personala, in cursul celor 24 de ore dorm cel putin 6 ore... sltceva nu stiu, ca nu mai seamana nimic cu alta zi din viata mea...

| Ibrahimovic a răspuns:

Pai in vacanta ma trezesc pe la 12:00, ma mai uit la TV, apoi ma bag pe Internet. Si stau cam toata ziua, pana noaptea tarziu. laughing)
In timpul scolii e cam altfel. Nu prea am asa mult timp liber. straight face

| LaughingKarima a răspuns:

Ma trezesc la 8 ca sa imi fac temele, de la 10 la 16:00 sunt la scoala, ajung acasa, imi invat, pana la 9 citesc o carte sau ii ajut pe ai mei in casa sau dorm, iar de la 9 pana dimineata la 2-3-4 sunt la lucru.

| rosalia323 a răspuns:

Eu ma trezesc, pap cereale, imi fac temele iar restul zilei o petrec invatand pentru ziua urmatoare si uitandu-ma la Tv.

| anonim1115243 a răspuns:

Traiesc.