| anonim_4396 a întrebat:

Voi cand spuneti "te iubesc cel mai tare din lume" la ce va referiti mai exact? ce simtiti?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca nimeni nu mai exista in mintea si sufletul meu,in afara de cel caruia ii spun acest lucru.
Ce simt?
Ca,in afara de el, nu-mi mai trebuie nimic altceva, el e setea si foamea mea, ieri-ul si maine-le meu, tot!

| madyddd a răspuns:

Că, el e totul pentru mine! Viaţa mea, inima şi ficaţii. El este al meu, DOAR al meu. Totul e legat numai de el. Il doresc pentru simplul fapt ca vreau sa ma iubeasca ...atat egoism dulce! Daca il pierd pe el, ma pierd si pe mine.

| shadow72 a răspuns:

Nu toti spun chestii asemanatoare.de ce? pentru ca nu poti iubi mai mult sau mai putin.la mine simplul "te iubesc" spune totul

| chazz a răspuns:

Nimic, am chef sa ma distrez sau vrajeala ieftina.

| RexCuParuCret a răspuns:

Clar minciuni, hai sa fim seriosi.

| anonimus321 a răspuns:

Atunci cand simtim ca acea persoana reprezinta totul pentru noi, e singura pe care o iubim atat de tare si e mai presus de toate persoanele din viata noastra.

| Everithyng1922 a răspuns:

Iubirea este un sentiment pe cat de simplu atat de complex.
Oameni simt diferit si gandesc la fel de divers.
Nu stiu..cand iubesti pe cineva simti nevoia sa ii spui "te iubesc"
Dar, acum depinde aceste cuvinte au devenit prea usor de spus. Este o noua "moda" practicata de cei tinerii.
Cand iubesti demonstrezi, cuvintele sunt doar compromisul faptului ca in viitor vei demonstra aceste lucruri.

| AngelaMatache892 a răspuns:

Ca mi s-a sculat p&la si e foarte tare!