| stefan31 a întrebat:

Voi cat puteti rezista fara masturbare?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Rezist ca n-am nevoie de asa ceva! eu fac dragoste cu prietenul meu si deci nu duc lipsa!

16 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Cat vreau, pentru ca folosesc... un barbat.

| Duhovnicul a răspuns:

Uite chiar acum o fac, iti scriu cu o mana si cu alta imi rezolv nevoile laughing nu mai incepe scoala aia o data sa scapam de intrebarile astea?

| Ea12345 a răspuns:

Nu e vorba ca poti rezista. Unii au nevoie de asta, altii nu.happy

| andreii2 a răspuns:

5 minute maxim

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Phhh nu prea stiu... daca ma straduiesc banuiesc ca pot in jur de 5 zile laughing

| elamit a răspuns:

Resist foarte bine nu am nevoie de masturbare, am un sot cu care fac dragoste

| TheMihutz a răspuns:

Ce s-ar face omul fara maini...

| Simonaa5 a răspuns:

"chiar acum fac cand scriu mesaju' asta". Sunteti niste obsedatilaughing)

| kaTTsu a răspuns:

Pfai nici 2 minute nu rezist imi explodeaza in pantaloni omule straight face

| dodat a răspuns:

Eu rezist fara masturbare... da faza e ca masturbarea nu rezita fara mine :devil)

| Matt_1772 a răspuns:

Luati-va un aparat de muls daca nu puteti rezista...ala nu se opreste pana nu dai 2 litri cel putinlaughing. Nu o fac pentru ca s-a inventat femeiahappy.

| onur a răspuns:

REzist 42135135 de ani big grin Este ok? Te'am intrecut nu'i asa?winking Stupiditate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2-3 secunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot rezista laughing chiar acum fac asta cand scriu mesajul asta rolling on the floorbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va aud nu am nevoie, nu folosesc, stupid, si parca mai era unu cu nu am facut niciodata. Bai fratilor "o laba la vremea ei face cat 10 femei" (imi ce scuze pentru exprimare) astia care zic ca nu o facut sau ca nu fac... ma indoiesc, nu e barbat care sa nu se fi masturbat deloc P. S La fete inteleg ca ele au lasat coment cu sotu cu iubitu... Si totusi fetelor daca v-ati lipsi asa vreo 6 luni ce ati face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti rezista fara masturbare cel putin o viata