| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi ziceti daca este buna sau nu este buna masturbare? si de ce?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,depinde ce intelegi tu prin "a fi bun sau rau". Este bine din cauza ca iti da placere, o faci cand simti nevoia.Insa rau, nu cred ca poate fi din niciun punct de vedere, cam toti baietii o fac deci... nu este nimic iesit din comun.Decat sa f*** "toata tara", mai bine "te sacrifici", daca intelegi ce vreau sa zic.Bineinteles,asta nu inseamna sa exagerezi sau sa te lauzi pe unde apuci ca tu faci nu stiu ce, fiindca nu este un subiect atat de...comun,care sa poata fi dezbatut peste tot.Incearca sa nu vorbesti despre asta in preajma fetelor, li se va parea scarbos si probabil vor ramane cu o parere urata despre tinehappy.Bye!