| biscuitiii a întrebat:

Voi ce ați făcut după ce ați întreținut pentru prima dată relații sexuale?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MrBlueEnergy a răspuns:

Ne-am uitat pe MiniMax

| Ailen a răspuns:

Fug la farmacie si cumpar 49574975 teste de sarcina laughing

| Cristiann25 a răspuns:

Ma rugam de Mr. Gogu "hai ridica-te, hai nu ma lasa la greu mai vreau odata, hai te implor nu ma lasa prietene".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii au ajuns la puscarie si spuneau asa; gogule, gogule? unde te-am bagat eu, si unde m-ai bagat tu?

| stark47 a răspuns:

...dus?!

| Penisu a răspuns:

Am fost sa ma pis

| AngelAndreea a răspuns:

Am dormit

| Sonya1512 a răspuns:

Am stat la o cafea si o tigara cu inca 2 prieteni si ne‘am uitat toti 4 la desene laughing