| jdbsg a întrebat:

Fac un fel de sondaj.Baieti cum preferati sa fie fata: tupeista, timida, misterioasa, usor fitoasa, buna cu toata lumea, greu de abordat, de treaba, populara, sa fie ea insasi. Puteti alege cate 2 descriei.

8 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Eu as vrea sa fie in primul rand
-pozitiva,sa fie veselea,sa imi dea starea in fiecare zi
-optimista,sa ma incurajeze in fiecare zi.
-sa nu fie tupeista decat cu cine trebuie
-sa iubeasca,copii,animalele si natura
-sa ma iubeasca foarte foarte multbig grin
-sa fie credincioasa.
-sa nu ma bata la cap,hai sa mergem,hai sa facem,lasa pc-ul,etc.
Sa vrea copii, si sa fie familista si harnica, si sa stie sa gateasca(astea impreunahappy

| nyko06 a răspuns (pentru SaveTheNature):

Mai rar asa baieti happy. Sa gandeasca asa, sa fie maturi.

| gabitzuk a răspuns:

Misterioasa,greu de abordat

| pokiD a răspuns:

Usor fitoasa, de treaba. xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate un pic din toate sincer / sincer alea timide numi plac is cele mai mari cwrve crede-ma ca asa e

| kristy10 a răspuns:

In tara asta daca nu ai tupeu esti un nimic

| wiliamss422 a răspuns:

Unii baieti vor sa fii timida sltii tupeista. etc unii vor ceva de la fete altii vor altceva. dar cei mai multi baieti vor ca fata sa fie timida. sa nu fie fitoasa si sa iubeasca animalele. sper ca te-am ajutat. funda? :*

| Marshal a răspuns:

De treaba, naturala dar misterioasa si sa aiba tupeu:p