| Rebecca_4202 a întrebat:

Voi ce ati face daca ati prinde iubitul/iubita inselandu-va in momentul de fata?

30 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

As merge acasa si as plange in perna, ca o lady.

| Forevăr a răspuns:

Nu as incepe sa ma cert, sa tip sau alte chestii de genu'.
Mi-as cere frumos scuze, as iesi din camera unde i-am gasit. Daca iubitul meu statea cu mine in casa i-as face frumos bagajele si i le-as pune in fata usii sau i-as arde toate hainele.
Si daca cumva vine sa isi ceara scuze, atunci va incepe al 3-lea raboi mondial ( scuza-mi expresia big grin ) i-as zice ca de acum reprezinta 0 in fata mea, ca e cel mai mare mincinos, ca nu mai are ce discuta cu mine, ca in loc sa-mi ceara mie scuze acum, sa se duca la ***** aia, intr-o zi sa fie si el inselat, da' nu numai o data, de mai multe ori.

| anamaria_6094 a răspuns:

Un baiat care te inseala odata, o va face si a doua oara.Acum depinde ce vrei...Sa fii cu el si sa accepti ca te inseala sau sa cauti un baiat care sa te iubeasca si sa te respecta! Succes! __Fundițăpuppy dog eyes

| DeeaMarry a răspuns:

Ar fi imposibil. Sunt foarte sigura de iubirea lui!

| Liviu a răspuns:

Eh, ce poti sa faci? eu sincer i-as lasa sa faca ce au de terminat, la sfarsit i-as pune toalele in brate, un sut in C*R si adio happy
Iar daca face pe bagaboanta, ma razbun pe ea, si cand vreau sa zic ca ma razbun, ma razbun in adevaratul sens al cuvantului, ignoranta si indiferenta doare cel mai tare...
Mai tare ca un picior in boase.
O sa ma asigur ca o sa planga amar cate zile mai va avea daca nu a fost in stare de mine.
Ma voi asigura ca pentru timpul pierdut alaturi de ea, va suferi inzecit.
in fine, de ajuns cu asta, deja incep sa ma gandesc la mai multelaughing

| NeluFerchi a răspuns:

Iubita mea nu m-ar insela daca ma iubeste. numai cei ce nu se iubesc se inseala.

| ch0c0latemix a răspuns:

L-as scuipa in fata, scuza-mi expresia. i-as zice ca nu mai are ce sa vorbeasca cu mine si clar, i-as da papucii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as arde sau arunca hainele, l-as da afara si l-as trimite la gara.Si ei i-as face o freza nou...asimetrica!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as omorî pe amandoibatting eyelashes big grin

| Evanna a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi că are rost să faci puşcărie pentru nişte terminaţi?

| Rebecca_4202 explică (pentru anonim_4396):

Ai fii criminalapuppy dog eyes

| Scuturici a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar ai face asta? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Scuturici):

Cred ca da :-s

| Scuturici a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun.Speram sa nu fiu singura nebuna straight face

| Rebecca_4202 explică (pentru Scuturici):

Nu esti singuraa nebuna.laughing).In situatia de fata si eu as face la fel.batting eyelashes

| Ina93 a răspuns:

As lua o piatra si i-as arunca-o in cap laughing

| Rebecca_4202 explică (pentru Ina93):

Exactlaughing... Dupa ce cade pe jos de la piatraa..il iau la intrebari. Daca nu raspunde..Alta piatralaughing

| Ina93 a răspuns (pentru Rebecca_4202):

Pai da. dar de la durerea de la piatra. o sa sompta durerea care o ai tu in suflet atuncea laughing

| Rebecca_4202 explică (pentru Ina93):

In acest caz. Daca era chiar o relatie serioasa...Trebuiau 5 pietre ca sa simta el durerea pe care o simteam si eu laughing

| Ina93 a răspuns (pentru Rebecca_4202):

Aham.devil..si acum sa iti zic ce as face eu daca m.ar insela.
mi-as pastra calmul.nu l-as baga in seama
si a doua oara l-as face si eu gelos cu alt baiat.
si crede-ma doar cel mai mult asta la un baiat

| Rebecca_4202 explică (pentru Ina93):

Mie pe moment imi vine supararea si actionez.Nu ma pot abtinebatting eyelashes

| Ina93 a răspuns (pentru Rebecca_4202):

Asa erma si eu dar am invatat de la cineva
sa actionez atuncea cand e lui ma bine..sa il doar cum m-a durut si pe mine

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Asi omoro pe tipa respectiva, dar lui nu i-as face nimic ca si eu l-am insela (de mai multe ori).

| Evanna a răspuns:

Lui i-aş face bagajele şi l-aş pofti afară din casă. Ei o să mă asigur că o să îi fac viaţă grea până când o văd regretând.

| hitman112 a răspuns:

As incerca sa i mi pastrez calmu. Dar daca nu reusesc cred ca i-as sparge dinti din gura.

| Rebecca_4202 explică (pentru hitman112):

Eu nu as putea sa imi pastrez calmul. I-as sparge direct dinti din gura laughing

| somrik a răspuns:

Nu o so bat dar o sai spun ca nu mai are loc in inima mea cit de tare ar cere sau ar plinge

| oAnonim a răspuns:

Daca mi-as prinde iubita cu altu, ala ma voi asigura ca nu va avea cu ce sa mai sarute toata viata lui, iar iubita mea, CLAR va deveni 0 in fata mea, si nici nu voi mai vrea sa "fac cunostiinta" cu ea

| Adytzu100 a răspuns:

As vorbi cu fata si i-as spune ca oricand o sa ne intalnim, o sa ma sune nu o sa ii mai raspuns si nu o s-o mai bag in seama toata viata mea de acum inainte.