| Alle_6595 a întrebat:

Voi ce complexe aveti?happy

7 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu mă simt complexată pentru ceea ce sunt şi mă simt constrânsă de fericirea altora,deoarece eu nu am fost niciodată fericirea.
Din răutatea lipsită de scrupule a altora,am ajuns ă mă închid în mine şi să nu mai sper în nimic,nici măcar în ziua de mâine.
La mine,fiecare zi trece într-o îndelungă monotonie.
Am momente în care sunt total demoralizată şi dezorientată,dar merg mai departe, deoarece am încredere în propria mea persoană şi în capacităţile ce le deţin, dar mi-a pierit optimismul de mult...

| Vali87 a răspuns:

Idem Daria.

| Daria a răspuns:

Sunt prea timida si uneori nu am incredere in mine.Si mai am si cateva complexe legate de fizic.hee hee

| СЛивка a răspuns:

Am complexe ce tin de inaltimea mea ((((

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nasul meu mare. I don't want to see laughing in rest numa bine pana morwinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Complexul din zona Bartolomeu si cel turistic, de la strand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint vreo citeva complexe prin cartier da'nu-s ale mele.