| Unlocked a întrebat:

Voi ce complexe aveti?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am o ura pentru tipele care se dau sfinte si care de obicei merg la chefuri in general tipele care spun ca cauta ceva bun in viata asta si sant curve, apreciez si valorez prostituatele care lucreaza si recunosc meseria practicata.

| Ririru a răspuns:

Ma complexeaza faptul ca am nasul ( dupa parerea mea) destul de mare.

| grab a răspuns:

Complexul de IT.
sparg parola de mail cand ma supar! laughing

| 7639781254 a răspuns:

Nu stiu daca te-ai referit la defecte fizice sau morale asa ca o sa-ti spun din amandoua. Fizice: nasul, inaltimea. Morale: prea sensibila.

| AllePuffu a răspuns:

Inaltimea sad

| InSaNeeeeeee a răspuns:

Eu am complex de superioritate