| UnusualV a întrebat:

Ce complexe aveti? straight face

3 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Cel mai mare complex al meu este inaltimea.Sunt un bonsailaughing Am 15 ani si 1.55 inaltime.Dar sunt optimista sperand ca in cativa ani voi ajunge la 1.60.
Pe langa asta, am o mica problema cu niste semne lasate de la cosuri.Am avut cateva, eu ca inteligenta le-am spartlaughing si au ramas cateva semne, care in curand vor disparea pentru ca voi face un tratamentlaughing

| Thoamnee a răspuns:

Am un kukui in frunte,un vartej(nu pot sa imi fac niciun breton),o ureke deformata,intr-o alunita imi creste paar,imi rod unghiile,am mainile mici,am kosuri(mici), si sunt si plinutarolling on the floorlaughing
daar ca sa te linistesti, ceremi id`u si iti dau o poza.sa vezi ca, chiar daak iti pui toate defektele, majoritatea nu se vaad.sau ti se par niste prostii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooo gramada.pai de la faptul ca sunt urata(da cei din jur spun ca sunt frumoasa),ca sunt grasa(iubitul meu zice ca nu sunt si ca sa nu mai fiu atat de complexata), ca nu sunt destul de desteapta pentru cei din jur, ca nu sunt ca si celelalte fete etc etc.sunt multe.da bine aceste complexe le am datorita altora care au resit sa'mi bage numai tampenii in cap fiind fraiera si crezand tot ce zic iar acum imi este foarte greu dupa atata timp sa nu mai am complexe mele obisnuite.pot intra si in depresie cateva zile daca ma apuca

Întrebări similare