| Elly007 a întrebat:

Aveti complexe? Sau ati avut? Daca da care sunt ele?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destule. Timiditatea determina majoritatea si nu detaliez, chiar daca am un oarecare anonimat.
Niciodata sa nu-ti recunosti slabiciunile fiindca cineva ar putea folosi informatiile impotriva ta. Multi stiu asta, dar putini vor tine cont din cauza atasamentului fata de persoana in fata careia ajung la un moment dat sa se confeseze.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mereu m-am simtit in inferioritate fata de persoanele inteligente.Intotdeauna mi se pare ca stiu prea putin

| Dianné a răspuns:

Am avut o data. Dar acum nu mai am pentru ca mi-am descoperit calitatile bunehappy. am avut... mereu imi spuneam ca nu maa place nici`un baiat, ca sunt urata, ca nu ma vrea nmn ca prietena. Dar nu era asa! Aveam prieten laughing, amici, prietene. Dar eu tot imi faceam gandu` asta si ma intrebam:'de ce nu ma plac?'. Acum, nu mai imi pun intrebare. asta, pentru ca mi-am descoperit talentele si ceea ce e bunhappy.
Pupicikiss*

| CopGirl a răspuns:

Sincer...am trecut si eu printr-o perioada destul de lunga de timp in care am avut complexe gen: nu arat prea bine, sau nu o sa am never un prieten... da sunt cateva mici chestii care iti dau incredere in tine si te ajuta s treci pestehappy Numai "chestiile" astea is dif de la persoana la persoana