| Alecsandraa97 a întrebat:

Voi ce credeti?:X

Azi am fost la o plimbare cu baiatu` de care imi place si cand m`a vazut m-a luat in brate si mi-a zis ca i-a fost f dor de mine. Am stat vreo 3-4 ore, ne-am plimbat etc. La un moment dat trece un mos pe langa noi (noi stateam pe banca) si ne-a zis ca suntem frumosi impreuna si sa nu ne despartimlaughing Am inceput amandoi sa rademlaughing logiclaughing

Mai tarziu tot venea mai spre mine sa ma gadilelaughing, mai incolo s`a si pus cu capu` pe mine sa se odihneasca(cica) laughing ne-am tinut intr-un fel si de mana.

Cand am mers pe drum, ma conducea la statia de autobuz, s`a oprit si mi-a zis ca nu mai vine ca se iau tiganii de el, da` l`am rugat si a venit. In momentu` acela s-a apropiat de mine si-a pus capu` langa al meu de parca ar fi vrut sa ne sarutam, da` nu...

Credeti ca vom fi impreuna? Daca da, cand se va intampla asta? il cunosc deja de 2 luni si tot vorbim si stiu cam multe despre el.

Răspuns Câştigător
| PeeWeeVi a răspuns:

Sigur veti fi impreuna.La ce ne_ai spus ca a facut in parc sunt sigura ca veti fi impreuna cat de curand. Un baiat cand face toate astea sigur ii place de tine, mai ales daca a vrut sa te gadilebig grin
Si probabil nu te-a sarutat pentru. ca era timid s-au era prea multa lume in jur...
Nu-ti face griji, e deja al tau laughing
Bafta, sper ca te-am ajutat!

funda big grin?

3 răspunsuri:
| dnxbv a răspuns:

In momentul in care tu vei ceda, atunci "veti fii impreuna". Impreuna pana se va plictisi de tine, de corpul tau, de tot ce ai biologic. Asta inteleg eu din gesturile sale. Cauta latura fizica.
Daca nu te iubeste pentru ceea ce esti si pentru felul cum gandesti va fi doar o aventura. Una scurta. Una care nu merita.
Investeste intr-o relatie de lunga durata!

| vlad210 a răspuns:

Eu cred ca veti fi impreuna, daca nu cumva are vreun interes, dar nu cred asa ceva.

| Anamaria_7214 a răspuns:

Toate semnele arata ce veti fi:X
suna asa de frumos:X
frumoasa "POVESTEA VOASTRA":X
felicitari... te asigur ca va fi ceva de neuitat:X