| anonim_4396 a întrebat:

Tot timpul ne uitam unul la altul, radem la aceleasi chestii... Ne privim ochi in ochi, in urma cu ceva timp mi-a spus pe mess ca ma iubeste, si imi tot batea apropuri. Acum cand ne mai vedeam la scoala si statea in statia de autobuz sa plece, am mers cu el si cand venea autobuzul nu-l lua zicea: "da-l incolo ". Si el se mai uita dupa autobuz, iar cand venea nu-l lua abia pe-al treilea. Cand mergeam cu o colega buna prietena cu mine si cu un coleg pe drum cu el, mai stateam noi doi in spate. M-a intrebat "Ce faci Andreea? " eu i-am raspuns : "Bine Iulian " (asa il cheama) el mi-a zis ca nu vrea sa-i zic Iulian si l-am intrebat cum si era nedumerit. Anul trecut a pus pe altcineva sa-mi dea un martisor, bratara pe care acum o port zilnic pe mana separat si stiu ca vede asta. Toate chestiile astea ca sa se ajunga la : apropuri pe mess banuiesc ca in gluma prietenei mele ei vorbind mai multe chestii. adica ea i-a spus ca eu ma intalnesc cu nu stiu cine si ea mi-a zis ca e bine asa ca sa-i fac in ciuda. Ea cand el pe mess glumea cu niste chestii gen : ne combinam, ea zicea ca nu e reciproc.(adica ea nu-l place, si stiu asta ) si stiu ca in realitate nici el nu o place, ea este mai plinuta si nu prea are admiratori sa zic asa. In seara asta el ei i-a zis pe mess: Te iubesc laughing) (exact asa). Chestiile astea le stiu de la ea. La scoala el o ia in brate pe o colega de-al lui o impinge o gandila, nu prea stiu ce-i face. In schimb si eu, ma apropii de baieti gen : luat in brate ( in gluma bineinteles) si stiu ca el vede asta. Astazi eram cu colegul acela cu prietena mea si cu el, si el cica : Stai cum o cheama? laughing Colegul meu: Andrada.(fiind numele prietenei mele) Eu : ce ai maa? si l-am impins asaa, pe colegul meu. Iulian (baiatul de care imi place) : ee nu uit eu asa repedee ma. si i-a facut cu ochiu colegului meu si radea, iar atunci mi-a zis numele.
Eu nu stiu ce sa fac, serios.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Nu prea m-am descurcat cu intelegerea textului, dar mi se pare o prosteala intre doi copii imaturi.Lui ii place sa flirteze sau ceva de genu.Eu nu vad dragoste nici din partea lui si nici din a ta.

| iyli a răspuns:

Sa spui pe mess te iubesc sau orice alta dragalasenie mi se pare o porcarie. O relatie se construieste fata in fata.

| catalina03 a răspuns:

Iubire de copii...