| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti ca sa petreceti un sex ca la carte. Sa va simtiti amandoi bine.

3 răspunsuri:
| obsesion a răspuns:

Pai important e sa fie sentiment la mijloc nu doar dorinta de a vo trage.in al doilea rand lasativa dusi de val si nu va faceti griji de felul in care aratati pentru ca o sa vedeti o gramada de defecte. daca sunteti mai rusinosi stingeti lumina...bine eu nu stiu de cat timp sunteti impreuna dar daca va iubiti o sa vezi c, cu timpul o sa fie mult mai bine pentru ca o sa ajungeti sa va cunoasteti indeajuns ca sa stiti ce va place amandurora.successs si nu uita folositi fantazia!:*

| robertbora a răspuns:

Pai asta depinde de tine de el, important este sa va explorati reciproc, in sensul ca trebuie sa vezi ce-i place sa-i faci, unde ii place sa-l atingi si acolo unde simti ca vibreaza, insista si tu, iar daca el nu te cunoaste suficient incat sa stie ce-ti place si ce nu, ajuta-l tu putin, du-i mana, spune-i si daca mai sunt si sentimente... spune-mi cum te-ai m simtit!winking Implicati-va amandoi in actul sexual!

| nataliaduchess a răspuns:

Pai totul tine de cei doi parteneri. Daca ei se iubesc atunci fi sigura ca va iesi perfect.Insa,daca vreti sa fie ceva mai special, atunci aranjati camera intr-un mod in care sa va placa la amandoi. Funda?