| Patience a întrebat:

Cum va simtiti in seara asta? Cei singurei cum petreceti timpu'?

Răspuns Câştigător
| Marius94_5839 a răspuns:

Tin sa iti aduc la cunostinta, faptul ca nu e bine sa consumi, alcool, deoarece iti intuneca mintea. Dumnezeu, a spus asta, in sfanta lui Scriptura! Ai grija!

Doamne ajuta'

(Glumesc, doar ma oftic ca si pe net gasesc oameni care beau, numai eu NU! crying crying )

5 răspunsuri:
| Marius94_5839 a răspuns:

Ma simt degeaba x.x

Stau la calculator si ascult muzica pe YouTube, in timp ce pierd vremea ajutanad oamenii de pe TPU, pentru ca nu am si eu un ban, sa merg in oras ca tot omul crestin! Super zi! Super mini-vacanta de 1mai!

| Patience explică (pentru Marius94_5839):

Bun venit in clublaughing Eu stau in casa nu pentru ca nu am bani da' prietenii mei sunt departe de mine...totusi m-am imprietenit cu o butelie de vinrolling on the floor si cu muzica lu' grasu' tongue

| Patience explică (pentru Marius94_5839):

Ai castigat funda laughing)) te poftesc la un pahar laughing

| Marius94_5839 a răspuns (pentru Patience):

WoW! ce fata draguta. Cred ca ai baut si paharul meu, apoi ai apasat pe funda din cine stie ce motiv. Mai mult ca sigur laughing

| Marius94_5839 a răspuns (pentru Patience):

Tin sa iti aduc la cunostinta, faptul ca nu e bine sa consumi, alcool, deoarece iti intuneca mintea. Dumnezeu, a spus asta, in sfanta lui Scriptura! Ai grija!

Doamne ajuta'

(Glumesc, doar ma oftic ca si pe net gasesc oameni care beau, numai eu NU! crying crying )

| umbrax a răspuns:

Stau acasa si citesc