| MysteriousOfficial a întrebat:

Voi ce i-ati cumpara mamei iubitului vostru? Acum de 8 Martie. Orice. Mai multe exemple ca sa am de unde sa aleg. big grin fundita. (scuze categorie. )

Răspuns Câştigător
| DeEa_8231 a răspuns:

O ceasca,o felicitare facuta de tine sau cumparata,un tort daca ai suficienti bani,o esarfa,o rama foto,un sacouas,o bluzita,o bratara,un lantisor,un inel,un parfum,un buchet de flori,un buchet de ghiocei,o cutie de bomboane de ciocolata,un halat de baie, o perna in forma de inima, poate si o vaza...etc.Sper ca te-am ajutat... FUNDA?big grin:X:X:X

4 răspunsuri:
| nimiiiiiic a răspuns:

Pai inca nu i-am luat nimic. Dar am de gand sa-i iau un trandafir, probabil o baratara de argint. Sau ceva semnificativ zilei de 8 Martie, o simpla felicitare, orice conteaza! Acum depinde si de bugetul tau. BAFTA. funditaaabig grin:X

| pitikaaa a răspuns:

O bijuterie frumoasa, o cutie de ciocolata, un buchet mare de flori, un ceas, un parfum etc. happy

| ANDREBOBOC a răspuns:

Depinde ceva de aur un diamant ceva

| Aarch a răspuns:

Soacrei? laughing Cercei. Şi dacă n-are găuri i le fac eu cu puşca. laughing

Just kidding.
I-ai şi tu un buchet de flori şi o felicitare, sau ceva draguţ, simbolic.
Nişte îngeraşi de porţelan, un set de ceşti micuţe... magneţi de frigider, pătrunjel. happy