| Vasilita a întrebat:

Ce cadou sa ii fac mamei de 8 martie si iubitului de sf Valentin? Merci (mai multe )

8 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

In ce buget trebuie sa te incadrezi?

| Vasilita explică (pentru anamariarot):

50, maxim 100 lei. Ms :*

| anamariarot a răspuns (pentru Vasilita):

Poti darui un set cu parfum, gel de dus blabla, o esarfa, o carte, o poseta(pentru mama ta), poti inrama o poza cu voi (http://www.ghizbi.ro/media/catalog/product/4/6/464_poza_1222013984.jpg), un ceas sau o bijuterie. De asemenea, poti apela si la cadouri personalizate, cum ar fi cesti, tricouri etc. Mai vazusem pe Youtube la fete ca aveau cate un borcanas mic si il umpleau cu biletele pe care scriau cate un gand frumos, mi se pare foarte draguta ideea.
Pentru Valentine's Day mi se par foarte dragute tricourile sau obiectele vestimentare pentru cupluri(ca aici: http://funnyprint.ro/ro/19-tricouri-cupluri). Nu e necesar sa dai multi bani, sentimentul e unic cand vezi ca persoana care iti daruieste ceva si-a lasat acolo o mica particica din suflet, iar pentru asta poti scrie o felicitare cu toata sinceritatea, dar musai sa fie scrisa de tine, nu sa aiba deja mesajul :))

| Vasilita explică (pentru anamariarot):

Multumesc,apreciez...ce spuneti iubitului sa ii gatesc o cina? (S-ar putea si mamei )

| anamariarot a răspuns (pentru Vasilita):

Asta ar fi foarte frumos!

| Vasilita explică (pentru anamariarot):

Ok merci ..cred ca iubitului doar cina ii voi face, dar mamei cred ca cina si deja sa ii cumpar flori si o crema buna de corp big grin

| viperra a răspuns:

Mamei tale, depinde ce ii place. Daca ii plac florile, ia un ghiveci frumos cu niste flori frumoase, aranjate. Daca ii plac decoratiile, i-ai ceva de care sa isi aduca aminte.Si iubitului la fel, in funcite de ceea ce ii place

| Vasilita explică (pentru viperra):

Merci frumos, ce spuneti sa ii gatesc o cina iubitului? ( s-ar putea si mamei )