| me_8444 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care raman virgine pana la casatorie?

11 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Daca fac asta pentru ca doresc ele, le apreciez, dar daca o fac din pricina parintilor sau a conceptiilor gen'daca fac sex acum, nu o sa ma mai ia nimeni' sau 'viitorul sot ma va considera asa sau asa', e cam aiurea, mai ales ca inceperea vietii sexuale e o alegere proprie si nu mi se pare normal sa te judece cineva, fie el si sotul tau, pentru asta.

| elasexygagica a răspuns:

Fete cu mintea incuiata straight face e pacat sa treci prin viata ca gasca prin apa, dar na e alegerea lor

| Vizitiul a răspuns:

Le respect pe cele ce imbratiseaza abstinenta! Le compatimesc pe cele care, chiar nu au avut ocazia sa faca sex din anumite motive si arunca la inaintare abstinenta.

| AnonimA a răspuns:

Buna le respect p acele fete care din pacate sunt p cale de disparitie tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Ana a răspuns:

Bravo lor happy

| Nu a răspuns:

Niste neadaptate social.
La urma urmei in zilele noastre e NORMAL ca atunci cand totusi incepi o casnicie trebuie sa ai ceva experienta in viata si evident in viata sexuala. Totusi, un barbat de 24-25 de ani sau eu stiu cat, nu prea va avea rabdarea sa stea sa le invete ce si cum, sau vor profita de ele stiind ca n-au experienta deloc.

| TheDevil a răspuns:

Varza. Sa le pis in freza laughing
Sper sa dispara cat mai repede specia lor.

| mitu86 a răspuns:

Sunt de moda vechelaughinglaughing

| 999_6366 a răspuns:

Ca is proaste si ca is cu o 100 de ani in urama nu-s din secolul nostru

| eugenl a răspuns:

Niste fete cuminti de moda veche pentru baieti cuminti de moda veche. Le apreciez. Sunt raritati.