| angelkissing a întrebat:

Voi ce parere aveti despre persoanele care au un stil (emo, punk, rock, hip-hop etc)?

5 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Sunt oameni absolut normaliwinking
Bine sunt altii care prin stilu lor foarte exagerat se cred mai frumosi/frumoase happy mai interesanti diferiti etc
Eu sunt reparita de la 13 ani si sunt mandra de asta.

| Insomnii a răspuns:

Fiecare cu ale lui...ce conteaza stilul, conteaza cum e persoana cu adevarat.

| FallingRain a răspuns:

Fiecare se imbraca si se comporta asa cum simte. Depinde de fiecare cum isi interpreteaza sentimentele si cum se manifesta. Niciodata nimeni nu va fi emo doar pentru ca-i place cum arata, ci pentru a exprima ceea ce simte. Multi isi fac un stil doar pentru a iesi in evidenta, dar se vede de fiecare data prin comportamentul lor ca sunt doar prefacuti.

| eXtrike a răspuns:

Maturitatea, inteligenta, asa consider rockeri, majoritatea gameri.

| Catty17 a răspuns:

Sunt si ele niuste persoane normale...