| forgottensoul a întrebat:

Voi ce simtiti cand va indragostiti?

Răspuns Câştigător
| Anonima123456dd11 a răspuns:

Pai eu de exemplu...atunci cand sunt îndrăgostita vreau mereu prezenta acelei persoane, indiferent daca e de multa durata, adica si daca o vad scurt mi se face ziua mai frumoasa happyPlus ca atunci cand cineva vorbeste rau de ea, simt asa un sentiment de "suparare" chiar daca nu e despre mine, ma supara de parca s ar vorbi de mine si multe altele, dar nu mi vin acum ideile in cap.Plus ca te gandesti la ea foarte mult zilnic, si de exemplu mai sunt citate de alea...stii tu..cand le citesti te gandesti la el/ea.Si simti fata de ea niste sentimente diferite fata de alte persoane, dar nu stiu cum sa le descriu in cuvinte.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O dependenta si o fericire cand o privesc

| Catrice a răspuns:

Eh, nu prea multe.

Niște gâdileli, niște mâncărimi, mai niște dorinți.

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

"Fluturi" in stomac?

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Mai poetic vorbind, da.

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Voiam sa fiu subtil, nu m-am gandit la nimic poetic, dimpotriva. happy

| Andreeush a răspuns:

Grea intrebare...

| OldSoul a răspuns:

In general, un fel de entuziasm, de fericire.

Fara fluturi, aia-i simt doar cand sunt gelos/invidios laughing

| Nemessys a răspuns:

Ca am fost blestemat.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Eu cel puțin aș vrea să nu mai simt niciodată, pentru că am fost tras pe sfoară de prea multe ori și mi s-a dat peste nas, fără nicio excepție, la fiecare ocazie în care am crezut că am să reușesc. Deci, în concluzie, sentimentul de îndrăgostească nu-i de mine. Și cu asta am zis tot

| Subsemnatul123 a răspuns:

As prefera sa nu simt nimic. Din fericire nu mai am de cine sa ma indragostesc. Nu prea mai exista femei in viata mea.

| Tpufan123 a răspuns:

Hmm. acum sunt indragostit, cred. nu stiu, dar simt ca as da orice sa vad acea persoana fericita, cu orice cost!

| DeiuAlVieti a răspuns:

Simt ca iubesc mult persoana asa cum este dar daca se schimba se schimba relatia/iubire mai putina oricum e frumos sa fii intr-o relatie