| TooNight a întrebat:

Voi ce simtiti cand va indragostiti?happy

Răspuns Câştigător
| pisicutablue a răspuns:

Eu simt nevoia sa stau cu acea persoana
cand nu e langa mine ma gandesc doar la ea si sufar foarte tare daca ma raneste chiar si neintentionat dar oricum nu pot sai port pica

9 răspunsuri:
| Ingrid16V a răspuns:

Fluturasi in stomac puppy dog eyes (iti spun sincer) blushing

| skiziiskiz a răspuns:

Ce nu simti e intrebarea day dreaming
Simti ca timpul se opreste in loc cand sunteti impreuna
Simti mii de fluturi, simti ca zbori
Te simti important/a cand iti da atentie smug
Te simti in siguranta cand te ia in brate
Te simti in al 1000-lea cer cand te saruta
Simti ca mergi si in celalalt capat de galaxie pentru el/ea
Dar, diferenta intre a placea, a fii indragostit si a iubi este ca diferenta dintre: pe moment, pentru un timp, pe vecie

| LanaDelRayFan a răspuns:

Stau intepenita pe scaun laughingpe bune
Ma uit la poze cu el pe fbb
Ma gandesc numai la el
Ma gandesc sa-i zic:Te iubesc! happy
:
:etc.

E lunga lista happy
Si tu esti indragostita, LOvE?
Eu de 3 baieti deodata happy

| TooNight explică (pentru LanaDelRayFan):

Eu de o singura persoana de 2 ani.sigh Daca-as putea sa-i spun tot ce simt...da nu pot.N-am curajsad

| phantomitza a răspuns:

Sa te indragostesti e cel mai frumos sentiment adica de iubire fata de persoana respectiva a iubi inseamna sa te daruiesti, sa te lasi calcat in picioare, sa te supui la totfelul de lucruri numai sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti fericit. Iubirea mai e atunci cand te saturi de tine, nu te mai gandesti la tine si ii daruiesti persoanei iubite intreaga ta fiinta. Si simptome ar fi fluturasi in stomac, emoti puternice cand vezi persoana respectiva, dorinta de a fii cu ea permanent si a te darui. Simti durere stres si toate celelalte atunci cand nu-ti poti impartasi iubirea cand nu se poate darui. Dar nu trebuie sa urasti vreodata iubirea ci persoanele care nu stiu sa iubeasca.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Dar ce nu simt?laughing

1.Îmi stă gândul doar le el
2.Simţi că îţi stă inima-n gât când eşti cu el(mdea ciudată expresie)
3.Te comporţi ca o idioatălaughing
4. Zâmbeşti mereu fără motiv.
5. Dacă-l vezi lângă o fată îţi spui "Cine dr..acu e t.rfa şi ce vrea de la el?"

Ciudat într-n cuvântlaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| rockellmy35 a răspuns:

Bucurie,putin stres, te concentrezi doar pe asta, sensibilitate, vulnerabilitate.Tot ce e bun si nimic rau nu mai exista.Cam asa ceva, nu?

| TwinKiee3 a răspuns:

Cand dragostea apare intre 2 oameni ceva se schimba inauntrul tau. esti mereu fericit dar cand acea persoana nu este cu tine simti ca vine sfarsitul lumii.eu sincer am 14 ani am o uibita iar la teste si ore numa la ea ma gandesc nu pot sta concentrat la ore nici macar 5 minute. e foarte frumos cand dragostea iti arata caleabig grin mult noroc