| nimicaici a întrebat:

Ce simtiti pentru cineva cand va indragostiti?

Răspuns Câştigător
| EricaxD a răspuns:

Un nenorocit de gol in stomac >.<

13 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Patrimoniu public

| SMarius a răspuns:

Vrei sa fi mereu langa ea/el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una simt fluturi in stomac...love struck
sau uneori ma ia cu lesin-uri...din acest motiv am mereu in casa sau in geanta la mine (daca se intampla sa fiu in oras), sticlute cu apa de colonie.rolling on the floor). ajuta sa imi revin din lesinbig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

colonie sa contina acele sticlute thinking, laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fluturi in stomac.

| CharlieHarper a răspuns:

Totul e diferit, ba acum ești supărat, ba radiezi de fericire, numai lucruri anormale. big grin

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Eu cand ma indragostesc simt ca o sa urmeze numai lacrimi si suferinta, pentru a fi fericit doar o clipa, ceea ce nu merita. iubirea in sine e frumoasa! dar daca iubirea e nereciproca te doare pana in unghia mica de la picior

| x3Ad a răspuns:

Simt că am nevoie de acea persoană şi când o văd un foc se aprinde în mine...inima îmi zvâcneşte şi zboară... Iar temperaturile variază între rece şi cald.

| dana90 a răspuns:

Innebunesc cand se apropie de mine ma ia cu lesin si au trecut 3 ani dar eu tot cu foc il iubesc

| alex9569 a răspuns:

Freau sa o *** :X

| foksy a răspuns:

Simplu..multa iubire si afectiune

| alexandradragutza2000 a răspuns:

E u cand sunt indragostita de o persoana simt ca zbor pur si simplu cand vad acea persoana simt ca am fluturasi in stomac mai simt si ca as face orice pentru persoana iubita si ca nu as mai vrea sa mai plec niciodata de langa acea persoana