| RAY a întrebat:

Voi chiar credeti ca un hetrosexual poate simti dorinta sexuala fata de un barbat daca el vrea asta? si daca da atunci de ce ne mai numim hetrosexuali? preferinta sexuala e o alegere voluntara sau involuntara?
de exemplu daca de maine vrei sa te atraga doar barbati o sa reusesti?

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Niciodata, dar niciodata nu ar putea sa-mi placa barbatii, eu sunt atras doar de femei, atat, nici nu-mi doresc sa fie altfel si nici nu-mi doresc sa fi fost altfel!

| GoldenZenith a răspuns:

Poți încerca prin hipnoza să îți induci atracția fata de un bărbat laughing dar nici atunci nu cred că ar avea rezultate in totalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu restul dar hai sa fim seriosi, cum sa nu iti placa Alexandra Daddario? Face si pe gay hetero laughing.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Depinde de starea de alterare a mentalității, dacă confunzi un băiat care are caracter de fată cu o fată, să știi că va rămâne din acel băiat doar o persoană. Știu că mi s-a întâmplat să fumez cu niște băieți și unul dintre ei când i se înroșeau ochii îi luceau. Oricât de drăguț ar fi acest băiat, nu aș putea să simt dorință sexuală față de el. Nici măcar atracție fizică.

| Otto19 a răspuns:

Este o alegere volunatara, Da o sa reusesc

| RAY explică (pentru Otto19):

Inseamna ca esti bisexual

| ASMA14 a răspuns:

Nu cred ca poti controla tu asta.Depinde de subconstientul tau.

| RAY explică (pentru ASMA14):

Ceva ai inteles, ma bucur de asta

| copilaroasa2k17 a răspuns:

Heterosexual**

| pixxie93 a răspuns:

Eu cred că te naști cu sexualitatea definită, am prieteni care s-au născut fete și acum sunt sub tratament cu hormoni să devină băieți. Ideea e că tu poți fi ce vrei tu. Poți să ai gusturile confuze, dar până la urmă se clarifica.

| RAY explică (pentru pixxie93):

Corect asa e, si eu voi urma un tratament cu testosteron, luna viitoare cred