| RAY a întrebat:

Voi chiar credeti in arta seductiei? adica voi credeti ca o fata frumoasa ar simti atractie fata de un barbat urat doar ca ala o vrajeste cu vorbe? da voi baieti v-ati lasa vrajiti de una de 200 de kg?

Răspuns Câştigător
| Tiberiu567362 a răspuns:

Pai
Arta seductiei se bazeaza pe vorbe si comportament
Dar conteaza si aspectul fizic deoarece, sa fim seriosi, cand intalnesti prima data o persoana, esti in primele secunde judecat dupa aspectul fizic, iar daca nu arati bine, nu vei ajunge sa vorbesti cu ea si arta seductiei e inutila

| RAY explică (pentru Tiberiu567362):

Mare deptate ai, numai ajungi sa vorbesti ceva cand aia se uita la tine ca la un film de groaza

6 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Atata timp cat iubesti o persoana, esti dispus sa treci peste anumite defecte, daca e sa o luam logic, nu e nimeni perfect.
Daca nu iubesti, poate sa fie ea si miss, tot ii gasesti nod in papura.
Fiecare gandim diferit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, mai intai trebuie sa te atraga ceva ca sa vrei sa cunosti persoana aia.

| Xelon a răspuns:

Asta variaza de la persoana la persoana, eu ca sa fiu sincer nu ma pot indragosti de o fata mai plinuta dar asta nu inseamna ca alti baieti nu se pot indragostii de ea, la fete este un pic altfel ele se ataseaza mai usor de persoane, nu poti sa vrajesti pe cineva numai prin vorbe trebuie sa ai ceva sa iesi in evidenta, asta e adevarul.

| Berecz_Liviu_1993 a răspuns:

Arta Seductiei nu inseamna vrajit prin vorbe, e mult mai profund de atat. Daca noi barbatii punem atat de mult pret pe aspectul fizic, nu inseamna ca si femeile gandesc la fel.

| RAY explică (pentru Berecz_Liviu_1993):

Atunci de ce femeile investesc asa mult in fizicul lor? Adica ele baga in banii multi pentru ca sa fie frumoase dar cand vine vorba de barbati devin oarbe?