| alexshy a întrebat:

Credeti ca sunt bisexual? Imi plac fetele dar imi doresc sa fac sex anal (pasiv) cu un barbat. Totusi nu am simtit atractie fata de baieti.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-un vechi proverb destul de incetatenit si verificat in timp se specifica faptul ca : ''Incercarea ...moarte n-are. Deci ramane sa incerci'' big grin

| HazelEyes77 a răspuns:

Da se poate sa fii bisexual daca iti doresti sa fii cu un barbat. Nu toate persoanele bi isi doresc o relatie cu implicatie emotionala, de durata unii vor doar sex cu partenerii respectivi si cam atat. Pana nu experimentezi n ai de unde sa stii sigur cum stau lucrurile.

| HadesSs a răspuns:

Iti doresti din curiozitare sau ai o erectie cand te gandesti la sexul anal cu un barbat?

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Esti doar curios si vrei noi experiente, o sa treaca

| PopaCristian a răspuns:

Daca vrei sa faci sex anal sau oral cu un barbat si chiar o vei face si daca asta iti va face placere, atunci esti bisexual, indiferent daca te simti sau nu atras sentimental de partenerul masculin.