| vechiusica a întrebat:

Vreau sa stiu daca viata mea sentimentala va fi vreodata frumoasa? Cand?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Da, cand vei intalni persoana potrivita! Depinde de tine ce alegeri faci...

4 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Fiecare are viata asa cum si-o face. Acum, depinde citi ani ai. Nu se poate face o estimare. Daca ai 8-9 ani acum, probabil dupa majorat ai toate sansele sa gasesti ceva ca viata sa-ti fie frumoasa. Dar asta depinde de tine. Daca crezi ca ai suficienta experienta si sfaturile celor din jur nu le consideri de ajutor, ai toate sansele sa dai cu capul de pragul de sus. Si doare...

| LuS[z] a răspuns:

De ce sa nu fie frumoasa? ai suferit foarte mult de intrebi asta? nu-i nimic! stai linistita ca timpul le rezolva pe toate.vei gasi pana la urma pe cineva sa fii fericita! ce-i al tau e pus deoparte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mie acest mit imi da puterea sa sper: http://www.lovetime.ro/community/povestea-mea/mitul-androginului/0/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa stiu daca viata mea sentimentala va fi vreodata frumoasa? Cand?